Doporučujeme: Letenky Anglie | Levné letenky do Londýna | Letenky do Dublinu | Levné letenky do USA

Řím

Nejlevnější letenky
Řím

Zajistite si nejnižší cenu na trhu prostřednictvím nášho systému online rezervace. Porovnáváme nejlepší nabídky od více než osmi set leteckých společností. Leťte s námi. Leťte nejlevněji.

Letiště v Římě

Významné římské letiště Fiuminico, kterým ročně projde přes 30 000 000 cestujících, se nachází cca 34 kilometrů od centra starobylého Říma. Mezinárodní kód IATA tohoto letiště je FCO a jeho plný název zní Letiště Leonarda da Vinciho Řím – Fiuminico. Do středu města se můžete dostat expresním vlakem ze stanice Fiuminico – Termini Station. Cena jednosměrného lístku je ovšem poměrně vysoká (11 Eur). Cenově výhodnější je využití místního vlakového spojení a nejlevněji vás vyjde cesta modrým autobusem Cotral za 4,5 Eur. Taxi by vás vyšlo na cca 40 – 70 Eur.


Menší letiště Ciampino (CIA) je poněkud blíže městu, od středu je vzdáleno asi 15 kilometrů. Na toto letiště míří také množství nízkonákladových leteckých společností jako Ryanair, Wizz Air nebo EasyJet. Na toto letiště seženete nejlevnější letenky do Říma.